پروتئین شیر ایزوله ام پی آی (86 درصد)

پروتئین شیر ایزوله ام پی آی (86 درصد)

پروتئین شیر ایزوله پگاه ( mpi پگاه ) محصول جدید شرکت شیر پگاه خراسان می باشد. این محصول حاوی ۸۵٪ پروتئین می باشد که از پروتئین شیر تغِلیظ شده (MPC) ، ۱۵٪ پروتئین بیشتری دارد. پروتئین شیر ۸۵٪ پگاه بدون چربی و بدون کربوهیدرات می باشد.

یکی از بهترین پروتئین ها برای دوران عضله سازی و چربی سوزی می باشد.

پروتئین شیر ایزوله ام پی آی (86 درصد) | خرید MPI پگاه حاوی مقادیر بالای آمینواسید های ضروری از جمله BCAA و آمینواسید های غیرضروری از جمله گلوتامین می باشد.

یکی از مهم‌ترین عناصر تغذیه که برای حفظ سلامتی همه اقشار سنی ضروری است، پروتئین می‌باشد. به خصوص در افراد ورزشکار و بدنسازان، این ماده به دلیل نیاز بیشتر عضلات به ترکیبات سازنده‌اش، به میزان بیشتری نیاز دارد. مقدار مصرف پروتئین به ویژه وابسته به سن، جنسیت، تاریخچه ورزشی، وضعیت بارداری یا نبود بارداری و شدت تمرینات هر شخص متفاوت است.

پودر پروتئین شیر پگاه چیست؟

پروتئین شیر ایزوله ام پی آی (86 درصد) | خرید MPI پگاه که دارای اسیدهای آمینه است، برای بسیاری از عملکردها از جمله رشد، بازسازی و حفظ سلامت بسیار مهم و ضروری می‌باشد. هدف اصلی بدنسازان جهت استفاده از هر نوع پروتئین تقریبا یکسان است و برای تقویت و افزایش حجم عضلات از آن استفاده می‌کنند. پروتئین‌ها مواد اصلی سازنده عضلات هستند که برای بهبود و رشد این اندام‌ها بسیار حائز اهمیت می‌باشند. پودر پروتئین مانند پودر پروتئین پگاه، مکمل‌های غذایی مناسبی هستند که به منظور بهینه‌سازی مصرف پروتئین تولید شده‌اند و برای ورزشکاران و بدنسازان در افزایش حجم و ساختار عضلات بسیار حائز اهمیت می‌باشند.

محصولات پودر پروتئین و مکمل های بدنسازی پگاه | MPC , MPI , WHEY  ایده پردازی چیست؟

پودر پروتئین پگاهMilk Protein Concentrate) ) که به اختصار MPC نیز شناخته می‌شود، یک مکمل حاوی 80 درصد پروتئین است و در بسیاری از پودرهای بدنسازی و نوشیدنی‌های تقویت‌کننده مورد استفاده قرار می‌گیرد. متخصصان تغذیه ورزشی باور دارند که مصرف این مکمل می‌تواند انرژی را به صورت گلیکوژن در بدن ذخیره کرده و به رشد و ترمیم عضلات ضعیف و آسیب‌دیده کمک نماید.

آمینو اسیدهای ضروری مانند کلسیم و BCAAs می‌توانند توسط مصرف پودر پروتئین پگاه فراهم شوند. حضور گلوتامین در این مکمل می‌تواند از ریزش عضلات در بدنسازان و ورزشکاران جلوگیری کند. در واقع پودر پروتئین شیر پگاه یک مکمل با کیفیت، طبیعی و تغذیه‌ای میان وعده است که به عنوان یک منبع پروتئین مناسب برای افرادی که به پروتئین نیاز دارند، مانند ورزشکاران، افراد مسن و حتی کودکان مورد توجه قرار می‌گیرد.

مواد تشکیل دهنده پودر پروتئین شیر پگاه

همانطور که قبلا اشاره شد، پودر پروتئین شیر پگاه از ترکیب دو نوع پروتئین کازئین و پروتئین وی تشکیل شده است.

این ترکیب به نسبت 80 درصد پروتئین کازئین و 20 درصد پروتئین وی دارد، هر کدام از این پروتئین‌ها ویژگی‌های خود را دارند. درصد پروتئین در این محصول به میزان ۷۰ درصد برای کنسانتره پروتئین شیر و ۸۶ درصد برای ایزوله پروتئین شیر می‌باشد.

پروتئین وی به سرعت جذب می‌شود و به عنوان ماده اصلی در پودرهای عضله‌ساز و نوشیدنی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. پروتئین کازئین به طور طبیعی کند هضم می‌شود. بسیاری از ورزشکاران و بدنسازان به دلایل زیر از ترکیب پروتئین وی و پروتئین کازئین شیر گاو استفاده می‌کنند:

  • ذخیره انرژی بدن
  • ذخایر گلیکوژن
  • رشد عضلات جدید
  • ترمیم عضلات آسیب‌دیده
محصولات پودر پروتئین و مکمل های بدنسازی پگاه | MPC , MPI , WHEY  پروتئین وی بانوان اولترا پاور پگاه 1000 گرم طعم شکلاتی

پروتئین شیر ایزوله ام پی آی (86 درصد) | خرید MPI پگاه که از پروتئین وی و کازئین تشکیل شده است، در MPC پگاه حضور دارد. از آنجا که این محصول از کازئین ساخته شده است، به آن پروتئین کازئین پگاه نیز اطلاق می‌شود؛ اما به عبارت دیگر، این محصول در واقع مقداری از پروتئین وی را نیز در ترکیب خود جای داده است.

از جهت دیگر، پروتئین MPC پگاه غنی از کلسیم بوده و همه آمینو اسیدهای مهم و ضروری برای بدن را در خود جای داده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *