خرید مس گینر ۷۰۳۰ افزایش وزن ۱ تا 20 کیلوگرم

خرید مس گینر ۷۰۳۰ افزایش وزن ۱ تا 20 کیلوگرم

مکمل مس گینر 7030 تشکیل شده از 30 درصد پروتئین و 70 درصد کربوهیدرات که از کالری بالایی برخوردار است.مکمل گینر برای افزایش وزن و عضله سازی مخصوصا در افرادی که به سختی وزن میگیرند بسیار مناسب است.

خرید مس گینر ۷۰۳۰ افزایش وزن ۱ تا 20 کیلوگرم هفتاد سی همچنین دارای پروتئین وی است که در میان بدنسازان بسیار محبوب میباشد(با فواید پروتئین وی در mass gainer 7030 در ادامه اشنا خواهید شد).

همچنین مکمل پرو گینر مس دارای ویتامین ها و مواد معدنی است که برای جبران خلا های رژیم غذایی و بهبود عملکرد بدنی بسیار کمک کننده است.

یکی دیگر از ترکیبات mass gainer فیبر است. فیبر موجود در این مکمل گینر می تواند باعث از بین رفتن نفخ یا درد شکم گردد و هضم غذا را راحت تر و آسان تر کند.

مس گینر ۷۰۳۰

مس گینر ۷۰۳۰

ارزش غذایی مس گینر:

هر ۱۰۰ گرم از مس گینر 7030 حاوی:

  • پروتئین ۲۳ گرم
  • کربوهیدرات ۶۵ گرم
  • چربی ۰ گرم
  • انرژی ۳۵۲ کالری

ارزش غذایی مس گینر در هر پیمانه:

هر پیمانه مس گینر (۳۰ گرم) حاوی:

  • پروتئین ۶.۹ گرم
  • کربوهیدرات ۱۹.۵ گرم
  • چربی ۰ گرم
  • انرژی ۱۰۵.۶ کالری

فواید مس گینر:

به طور کلی می ‌توان گفت خرید مس گینر ۷۰۳۰ افزایش وزن ۱ تا 20 کیلوگرم از جمله مکمل هایی است که به دلیل ترکیبات فوق العاده ای که دارد دارای مزایا و فواید بسیار زیادی برای مصرف کننده می باشد. از جمله خواص مس گینر در بدنسازی موارد زیر را میتوان نام برد:

مس گینر سرشار از کربوهیدرات ها است:

اولین و مهم‌ ترین مزیتی که مکمل مس گینر فوق ‌العاده دارد را می تواند غنی بودن از کربوهیدرات‌ ها دانست. زیرا میزان بسیار زیادی از کربوهیدرات ها در این مکمل وجود دارد. بنابراین شما می ‌توانید با مصرف آن انرژی مورد نیاز خود را تامین کنید و جهت انجام تمرینات سخت و فشرده آماده گردید.

محصولات پودر پروتئین و مکمل های بدنسازی پگاه | MPC , MPI , WHEY  آژانس طراحی جاسینا

مس گینر حاوی پروتئین وی است:

همان طور که گفته شد در گینر مس پروتئین وی با کیفیت بسیار بالا و با میزان مناسبی وجود دارد که به عنوان یک مکمل بسیار عالی و شگفت ‌انگیز جهت انجام تمرینات بدنسازی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین ممکن است در بعضی از این مکمل های ورزشی چربی های مفید نیز وجود داشته باشند که وجود چنین چربی ‌های در کنار رژیم غذایی شما می‌ تواند باعث ایجاد یک اندام ایده آل و فوق العاده برای شما گردد.

کمک به عضله سازی:

یکی دیگر از مزایای خرید مس گینر ۷۰۳۰ افزایش وزن ۱ تا 20 کیلوگرم را می توان رشد و بهبود عضله ها دانست. بنابراین اگر به دنبال یک رژیم عالی و منظم جهت بدنسازی می باشید این مکمل بسیار مفید و فعال است و شما می توانید نتایج بسیار فوق ‌العاده ‌ای از آن به دست آورید. همچنین این مکمل انرژی مورد نیاز برای داشتن تمرکز در طول تمرین و منظم بودن جهت بازیابی عضلات را تأمین خواهد کرد چرا که دارای کالری بالایی است.

ترکیبی حاوی ویتامین ها و مواد معدنی:

مس گینر7030 از جمله مکمل هایی است که باعث متناسب شدن اندام فرد و سالم نگه داشتن آن ها می گردد. به طور کلی این مکمل را می توان یک ترکیب عالی از ویتامین های مختلف و مواد معدنی متفاوت دانست. بنابراین منبع تغذیه ای بسیار مهمی برای تناسب اندام یا سلامتی بدن به شما خواهند رفت.

مس گینر سرشار از فیبر است:

یکی دیگر از ترکیبات mass gainer 7030 فیبر است. فیبر موجود در این مکمل می تواند باعث از بین رفتن نفخ یا درد شکم گردد و هضم غذا را راحت تر و آسان تر کند. که این موضوع نیز می تواند یک راه حل عالی برای دستیابی به تناسب اندام و سلامتی باشد.

محصولات پودر پروتئین و مکمل های بدنسازی پگاه | MPC , MPI , WHEY  پودر پروتئین وی ایزوله هیلمار 90 درصد | خرید مکمل Hilmar
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *